KONST / Litografier / Färglitografi 9535509
*
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2015
kl 20:44:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 11:00:39
1
600 kr
6/4 18:36:51
2
450 kr
6/4 18:36:51
1
500 kr (Budbetjänt)
6/4 18:37:04
2
600 kr
6/4 18:37:04
1
600 kr (Budbetjänt)
6/4 18:45:40
2
700 kr
6/4 18:51:43
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03
*
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Emanuel Bernstone
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 11:00:39 | 1 | 600 kr |
6/4 18:36:51 | 2 | 450 kr |
6/4 18:36:51 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/4 18:37:04 | 2 | 600 kr |
6/4 18:37:04 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/4 18:45:40 | 2 | 700 kr |
6/4 18:51:43 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk mÃ¥lare född i Karlskrona 1973.Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03